Bosch EXPERT EXTS100-254X asztali körfűrész
Ø254 mm, 2200 W, 4500 ford/perc, körfűrészlap
A termék az alábbi kategóriákban található:
Bosch asztali körfűrészek
Leírás
  • NEM SZÜKSÉGES A MUNKADARAB MEGFORDÍTÁSA: a kategóriájában legjobb, 100 mm-es vágásmagasság megszünteti ezt a problémát.
  • NAGY KERESZTIRÁNYÚ VÁGÁSOK SIMA ELŐTOLÁSSAL: a görgős tolóasztalnak köszönhetően, 580 mm-ig 22 mm-es magasság mellett.
  • TISZTÁBB MUNKATERÜLET: két porelszívó-csatlakozó Click&Clean rendszerrel a kevesebb porért.
  • PRECÍZ HASÍTÁS 825 MM-IG: a fogasléces párhuzamvezető és a kézi gombbal történő mikrofinomságú beállítás révén.
Szállítási terjedelem:
  • szögütköző / szögvezető
  • csillagkulcs (1 619 PS5 059)
  • porelszívó adapter (1 619 PS3 515)
  • kartondoboz
  • hatszögkulcs (1 619 PS3 582)
  • tolórúd (1 619 PS4 987)
  • profilsín (1 619 PS5 124)
  • védőburkolat porelszívó-adapterrel (1 619 PS5 065)
  • 1 x expert körfűrészlap, EX WO T 254x30-32 (2 608 644 341)
  • párhuzamvezető (1 619 PS5 122)
Műszaki adatok:
Névleges felvett teljesítmény: 2200 W
Fűrészlap-átmérő: 254 mm
Hajlásszög beállítás: -47 ° B / -2 ° J
Asztalméret: 713 x 579 mm
Üresjárati fordulatszám: 4500 ford./perc
Fűrészlap furat-Ø: 30 mm
Súly: 34,8 kg
Méretek (ho x szé x ma): 694 x 713 x 363 mm
Vágásmagasság 90° esetén: 100 mm
Vágásmagasság 45° esetén: 68 mm
A bútorszerelők, asztalosok, szerkezetépítők és tetőfedők rendszeresen találkoznak nehézségekkel nagy méretű fapanelek vágásakor – különösen, ha a nehéz munkadarabokat meg kell fordítani a megfelelő vágási magasság eléréséhez. Ez lassítja a munkafolyamatot, és csökkenti a pontosságot. Az egyenletes keresztirányú vágás és a pontos hasítás még nehezebb a nagy méretű munkadarabok esetén, a por és a törmelék pedig akadályozza a tiszta és hatékony munkavégzést. Az EXPERT EXTS100-254X vezetékes asztali fűrész a legnagyobb kihívást jelentő famegmunkálási feladatokhoz készült, és nagy teljesítményű, 2200 W-os motorjával kiváló teljesítményt nyújt. A kategóriájában legjobb, 100 mm-es vágásmagasság miatt nem szükséges a munkadarab megfordítása – a feladat egyetlen vágással elvégezhető. A masszív, görgős tolóasztallal rendkívül pontos, akár 580 mm-es keresztirányú vágások készíthetők 22 mm-es magassággal, míg a precíziós fogasléces párhuzamvezető akár 825 mm-es hasítóvágásokat tesz lehetővé. Az EXPERT EXTS100-254X segítségével a hosszú munkadarabok egyszerűen vághatók a kihúzható támasszal meghosszabbított asztallapon. Az EXPERT fűrészlap a leghosszabb élettartammal kínál tiszta vágást, még a legnagyobb kihívást jelentő anyagok esetén is. Precíz, szerszám nélküli, 0° és -2° és 45° és 47° közötti ferde alámetszések felhasználóbarát automatikus visszaállítással a standard 0° és 45°-os szögre – tökéletes a hatékony működéshez. A fokozott tartósságra és nehéz munkakörülményekhez tervezett EXPERT EXTS100-254X két porelszívó-csatlakozóval, lágyindítással, gyorsfékező rendszerrel és fésűs vezetőléccel rendelkezik, tisztább és biztonságosabb munkakörnyezetet biztosítva – a koncentrált és hatékony munkavégzésért.